Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
pracovní dny od 9 do 17 hod
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
01.09.2021
Bronzové nářadí
Bronzové nářadí Používáním bronzového nářadí se prohlubuje vztah člověka k Zemi a k přírodě. Sepětí s půdou a rostlinami je neodmyslitelnou součástí ... číst celé
01.10.2021
Gravírování obrázků
U nás je NOVĚ možnost zakoupení obrázku, dle Vámi zvolené předlohy. Stačí nám poslat obrázek, logo co se Vám líbí a my to laserem vypálíme do překliž... číst celé
Zobrazit všechny novinky

DOPRAVA ZDARMA

  1. Úvod
  2. Novinky
  3. Bronzové nářadí
Bronzové nářadí
01.09.2021

Bronzové nářadí

Používáním bronzového nářadí se prohlubuje vztah člověka k Zemi a k přírodě. Sepětí s půdou a rostlinami je neodmyslitelnou součástí lidské kultury. Je úplně jedno, zda obděláváte velké pole nebo máte jen malou zahrádku.  Rozhodující je vždy postoj a způsob, jakým to činíte. S bronzovým nářadím vám půjde práce více od ruky. V nabídce bronzového nářadí  si můžete vybrat všechny druhy klasického nářadí pro svoji zahradu.

Bronzové nářadí - ideální pro každou věkovou kategorii 

Bronzové nářadí je velmi lehké, ostré (i pro tvrdou půdu) a výborně se s ním manipuluje, a proto je vhodné pro každou věkovou kategorii. Potěší protro jistě i Vaše rodiče. (Děti by měly se zahradním nářadím manipulovat vždy pod dohledem rodičů.) Pokud si tedy chcete usnadnit práci a zároveň své zahradě dopřát tu nejlepší péči,  vyzkoušejte  bronzové nářadí!

Bronzové nářadí - cena je odrazem kvality

Vyšší cena tohoto nářadí však odpovídá jeho vysoké kvalitě. Nenechte se jí odradit. Rekultivace půdy s bronzovým nářadím je mnohem účinnější a trvalejší. Doporučujeme jej z vlastní zkušenosti.  Používáním bronzového nářadí zasahujete do procesu tvorby půdy přirozeným a zdravým způsobem. Tvořit půdu znamená obohacovat ji vhodnými zásahy o prospěšné energie. Nositelem těchto energií mohou být nejenom tzv. živiny, ale jsou jím také bronzové nástroje.

A co je další velkou výhodou? Na veškeré bronzové nářadí se poskytuje záruka 120 měsíců na všechny kovové díly a 2 roky na dřevěné násady.

Bronzové zahradní nářadí | Naradiubohouska.cz | Nářadí a spojovací materiál

www.naradiubohouska.cz
Logo
Bohumil Duběda
Bohumil Duběda
pracovní dny od 9 do 17 hod
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz