Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
pracovní dny od 9 do 17 hod
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
01.09.2021
Bronzové nářadí
Bronzové nářadí Používáním bronzového nářadí se prohlubuje vztah člověka k Zemi a k přírodě. Sepětí s půdou a rostlinami je neodmyslitelnou součástí ... číst celé
01.10.2021
Gravírování obrázků
U nás je NOVĚ možnost zakoupení obrázku, dle Vámi zvolené předlohy. Stačí nám poslat obrázek, logo co se Vám líbí a my to laserem vypálíme do překliž... číst celé
Zobrazit všechny novinky

DOPRAVA ZDARMA

  1. Úvod
  2. O nás
  3. Jak šel čas

Něco o mém e-shopu, něco o mně, zkrátka jak šel čas.

Jmenuji se Bohumil Duběda a narodil jsem se ve Strakonicích v roce 1971.

Abych popsal svoji cestu k obchodu od samého začátku, musím se vrátit do mého dětství.

Už jako malý kluk, asi jako každé dítě, jsem si hrál na prodavače, popeláře, opraváře... Rozebírat věci, to jsem uměl, ale dávat je zpět dohromady, to už ne. Takže jsem již tehdy tušil, že tudy cesta nepovede. Můj tatínek pracoval jako vedoucí nákupu v ZZN ve Strakonicích. Měl na starost zásobování a obchod. Já jsem ten obchod úplně zbožňoval a rád jsem s tatínkem trávil volný čas u něj v práci. Věřím, že veškerou lásku k obchodu mám právě po něm. Taťka to dělal srdcem a já se snažím o to samé.

Postupem času jsem měl možnost pracovat v prodejně s elektronikou, jak černou, tak i bílou. Strávil jsem tam příjemných 6 let v dobré partě kolegů. Dodnes jsem s jedním z nich v kontaktu. Shodou okolností má také e-shop.

Další má cesta vedla, jak jinak, než opět do obchodu, tentokrát do železářství, ve kterém jsem byl 10 let vedoucím. Měl jsem to tam opět moc a moc rád. Uvědomil jsem si, že je úplně jedno, jestli prodáváte televizor, ledničku nebo sekačku.

Cíl je totiž stejný – radost z prodeje, a to je to, oč tu běží.

V roce 2016 jsem otevřel e-shop www.naradiubohouska.cz, na kterém pracuji dodnes. Internetový obchod je velmi náročný. Dostat se na první příčky na různých portálech je obtížné, ale i přes veškeré peripetie mě tato práce velmi naplňuje a motivuje k dalšímu profesnímu růstu.

Děkuji všem mým věrným i novým zákazníkům za objednávky na mém e-shopu.

 

Bohumil Duběda

www.naradiubohouska.cz
Logo
Bohumil Duběda
Bohumil Duběda
pracovní dny od 9 do 17 hod
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz